ETALTFBEN

 

image2998

Kviečiame vaikus 2020 birželio 29 – liepos 3 dienomis į Šiaulių dailės galerijos organizuojamą edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS antrąją šios vasaros kūrybinių dirbtuvių sesiją.

Dirbtuves ves įdomūs menininkai ir kūrėjai: ANTANAS ŠERONAS, SAM QUINN, EGLĖ NARBUTAITĖ, MONIKA ŠALTYTĖ, ŽIVILĖ ŽVĖRŪNA, ERNESTA ŠIMKIENĖ.

 

EDUKACINĖ PROGRAMA VAIKAMS IR JAUNIMUI „MENOPOLIS“

VASAROS SESIJA NR.2  

PROGRAMA

 

Birželio 29 d., pirmadienis, 10 – 13 val.

Kūrybinės dirbtuvės „Atostogų portretai” su tapytoju Antanu Šeronu

Antanas Šeronas – vienas ryškiausių šių dienų Šiaulių miesto jaunųjų tapytojų, kuris tapybos dirbtuvėse su vaikais dalinsis savo kūrybos paslaptimis ir įdomybėmis. Vaikai tapys savo atostogų autoportretus. Kiekvienas iš mūsų labai skirtingai įsivaizduojame atostogas, juolab atostogaujame. Vaikystėje ir paauglystėje tai pats nuostabiausias dalykas, koks tik gali būti. Dirbtuvių metu kiekvienas pasistengsime įdėmiai pažvelgti į save, fantazuoti ir visa tai išreikšti tapybos priemonėmis.

 

Birželio 30 d., antradienis, 10 – 13 val.

Kūrybinės dirbtuvės „Komedija” su teatro kūrėju Sam Quinn

Kūrybinėje sesijoje su komedijos teatro kūrėju iš Anglijos Sam Quinn patirsime tikrą smagumą kurdami daug juoko keliančias komedijas. Čia vyks tikra žaidimų, teatrinių pratimų, idėjų generavimo ir komedijinių pasirodymų kūrimo fiesta.

 

Liepos 1 d., trečiadienis, 10 – 13 val.

Kūrybinės dirbtuvės „Kūrybinio raumens auginimas” su menininke Egle Narbutaite

Eglė Narbutaitė – jaunoji menininkė, sukūrusi ne vieną didelės apimties interjero piešinį, taip pat gatvės meno kūrinių, pakvies vaikus lavinti savo kūrybiškumą – auginti kūrybiškumo “sixpack’ą”. Kūrybiškumas yra įgūdis, beveik kaip raumuo – auga ir stiprėja jį naudojant ir subliūkšta bei nusilpsta, jei naudojamas retai. Iliustracijų ir kūrybinių žaidimų pagalba stiprinsime šiuos raumenis ir išmoksime kaip juos treniruoti nuolatos.

 

Liepos 2 d., ketvirtadienis, 10 – 13 val.

Kūrybinės dirbtuvės „Teatro užkulisiai“ su aktore Monika Šaltyte

Teatro dirbtuvėse su nuostabia aktore Monika Šaltyte vaikai išbandys įvairius atsipalaidavimo, dėmesio, vaizduotės žaidimus bei pratimus, lavinančius sceninę kalbą. Neapsieisime be istorijų pasakojimo užduočių, nes istorijos yra nuolat aplink mus. Ir tai dar ne viskas. Dirbtuvių metu tyrinėsime performanso meną ir kursime juos grupėse.

 

Liepos 3 d., penktadienis, 10 – 13 val.

Kūrybinės dirbtuvės „Gyvų paveikslų istorijos“ su menininke Živile Žvėrūna

Judančių skaitmeninių iliustracijų dirbtuvių metu dalyviai susipažins su GIFŲ (grafinių vaizdų saugojimo formatas) kūrybiniu procesu bei pritaikymu šiuolaikiniame mene ir medijose. Tai tarsi trumpi filmukai arba judantys paveikslai, kuriuos bandys sukurti ir patys dirbtuvių dalyviai. Dirbtuvių  metu susipažinsime su esminiais judančios grafikos principais. Kursime istorijas, tačiau jas ne piešime, o karpysime. Statiškus vaizdus skaitmeninės magijos būdu priversime judėti.

 

Registracija: info@menopolis.lt. Prašome nurodyti vaiko vardą pavardę, amžių, telefono numerį.

Kūrybinės dirbtuvės vyks Šiaulių dailės galerijoje, oro sąlygoms leidžiant ir lauke.

Kaina – 35 Eurai, skirta vaikams nuo 9 iki 13 metų.

Priemonės kūrybai bus suteiktos.