ETALTFBEN

 

image2998

Kviečiame vaikus 2020 liepos 13 – 17 dienomis į Šiaulių dailės galerijos organizuojamą edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS trečiąją šios vasaros kūrybinių dirbtuvių sesiją.

EDUKACINĖ PROGRAMA VAIKAMS IR JAUNIMUI „MENOPOLIS“
VASAROS SESIJA NR.3 / 2020 liepos 13-17 d.

PROGRAMA

Liepos 13 d., pirmadienis, 10 – 13 val.
Kūrybinės dirbtuvės „Piešimas ant kino juostos” su video menininku Tomu Andrijausku.
Dirbtuvėse vaikai išbandys netradicinį piešimo būdą ant klasikinės kino juostos, kurs trumpus avangardinio eksperimentinio kino filmukus kartu su video menininku Tomu Andrijausku. Dirbtuvės atskleis ir parodys iš ko susidaro filmo kadrai, ką reiškia vienas kadras, o netikėtai sujungdami piešimą ir kiną, lavins savo kūrybiškumą ir vaizduotę.

Liepos 14 d., trečiadienis, 10 – 13 val.
Kūrybinės dirbtuvės „/ PRADŽIA / Kūrinys niekada nebuvo sutvertas / PABAIGAI / ” su menininku Arvydu Gudu.
Jaunasis menininkas Arvydas Gudas pakvies vaikus į kitokios tapybos dirbtuves. Mes dažniausiai grožimės užbaigtais darbais. O ką kalbėti apie pradžią ar patį kūrybos virsmą, kylantį iš nesustabdomo aplinkos keitimosi? Ar minčių srautų? Pradėsime tuo vieno taško ar potėpio. Ir auginsime, plėsime dėmes ant laisvo nuo taisyklių ploto. Bandysime užmiršti tai, ką išmokome.

Liepos 15 d., trečiadienis, 10 – 13 val.
Kūrybinės dirbtuvės „Autoportreto interpretacija” su menininke Vaiva Kovieraite.
Eksperimentinės grafikos dirbtuvėse grafikos menininkė Vaiva Kovieraitė-Trumpė su vaikais kurs autoportretus, jų interpretacijas jungiant kelias grafikos technikas. Autoportretas visuomet buvo svarbus menininkų kūryboje kaip kūrybiškas savęs suvokimo, įsigilinimo būdas ir metodas. Tad vaikai taip pat mokysis ir praktiškai išbandys kurti savo portretą netradicinėmis grafikos technikomis.

Liepos 16 d., ketvirtadienis, 10 – 13 val.
Kūrybinės dirbtuvės „Nuo paveikslo iki 3D piešimo“ su meno edukatorėmis Ernesta Šimkiene, Živile Žvėrūna bei Kamile Bagučianskaite.
Dirbtuvės vyks įvairių kūrybinių veiklų – “stotelių” principu. Tai bus kūrybinė laboratorija, kurios metu vaikai tyrinės eksponuojamus kūrinius, atliks įvairias kūrybiškumą skatinančias užduotis ir išbandys piešimą 3D rašikliais.

Liepos 17 d., penktadienis, 10 – 13 val.
Kūrybinės dirbtuvės „Menas – sportas!“ su menininku Virginijumi Malčiumi.
Menas – sportas! Užteks sėdėti studijose su teptukais ir pieštukais! Daugiau judesio ir veiksmo! Juk meną galimą kurti lauke su bokso pirštinėm ar teniso raketėm. Išbandysim eksperimentinį „judesio meną“ pasitelkdami sporto inventorių. Ant pastatyto skydo, naudojant dažus, šaudysim strėlėmis, mušinėsime stalo teniso kamuoliukus, spardysime ir mėtysime kamuolius, boksuosime, taškysime dažus taip sukurdami neįprastą meno kurinį. Svarbu gera nuotaika ir olimpinis nusiteikimas.

Registracija: info@menopolis.lt. Prašome nurodyti vaiko vardą pavardę, amžių, telefono numerį.
Kūrybinės dirbtuvės vyks Šiaulių dailės galerijoje, oro sąlygoms leidžiant ir lauke.
Kaina – 35 Eurai, skirta vaikams nuo 9 iki 13 metų.
Priemonės kūrybai bus suteiktos.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.