ETALTFBEN

 

image2998

Šiaulių dailės galerija balandžio 11–13 d., 13–16 val., kviečia vaikus ir jaunimą atostogas leisti kūrybingai ir dalyvauti „Menopolio“ pavasario sesijoje!

Užsiėmimai skirti 7–14 m. asmenims. 3 užsiėmimų kaina dalyviui – 30 Eur.

Dalyvių registracija vykdoma telefonu +370 65 956 545 arba internetu: https://bit.ly/3JhF8jq

 

Balandžio 11 d., antradienį, 13–16 val. Beno Teišerskio 2D animacijos kūrybinės dirbtuvės  Judesio iliuzija

Animacija – unikali judesio iliuzija, atverianti galimybę sukurti savitą pasaulį ir perteikti vaizduotėje gimusius vaizdus. Užsiėmimo metu susipažinsime su animacijos istorija, jos raida, technologiniu tobulėjimu. Patys kursime unikalius pieštinės animacijos projektus, sukursime bendrą animacijos instaliaciją. Pasiruošk įgauti naujų žinių!

Balandžio 12 d., trečiadienį, 13–16 val. Gintarės Pakulytės kūrybinės dirbtuvės „Didžioji filmo kadrų dėlionė“

Vaizdų dėlionė – tai darbas, kurį atlieka kiekvienas kino filmų montažo režisierius. Naudodami įvairius vaizdus, mokysimės kino gramatikos, sužinosime, kas yra kadro planas, scenos, aštuoni filmo herojaus etapai, kaip visa tai sujungti į vientisą istoriją. Naudodami išmaniuosius telefonus mokysis filmuoti trumpus filmukus.

Balandžio 13 d., ketvirtadienį, 13–16 val. Živilės Žvėrūnos ir Robertos Stonkutės „Kūrybinio mąstymo laboratorija“

Ar kada pagalvojai, kad meną galima pažinti žaidžiant? Užsiėmimo metu tyrinėsime galerijoje eksponuojamus meno kūrinius, kuriuos pažinsime pasitelkę įvairius kūrybingumą skatinančius žaidimus. Pralavinę vaizduotę, imsimės kūrybos ir susikursime savitą judančią skaitmeninę iliustraciją.

 

 
Organizatorė Šiaulių dailės galerija
 
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė
 
Partneriai: Fotografijos muziejus, Šiaulių valstybinė kolegija