ETALTFBEN

 

image2998

„Menopolis“ – jau daugiau nei penkiolika metų vykstanti stovykla, kurios metu įvairių sričių menininkai veda užsiėmimus vaikams ir jaunimui, taip dalindamiesi savo sukaupta patirtimi ir atradimais, tad dalyviams – tai galimybė mokytis ir viską, kas jiems rūpi, sužinoti iš paties kūrėjo!

 

Šiais metais vasaros sesijos į veiklas kvies: birželio 26–30 d., liepos 10–14 d. ir liepos 24–28 d. 10–13 val.

Užsiėmimai skirti 7–13 metų asmenims.

Dalyvio mokestis savaitei – 50 Eur.

 

Registracija galima užpildžius formą internete: https://bit.ly/3HROyCv

 

TREČIOSIOS „MENOPOLIO“ VASAROS SESIJOS – LIEPOS 24–28 D. – PROGRAMA

 

Liepos 24 d., pirmadienį, 10–13 val. Tomo Dapšausko dirbtuvės „Vaizduotė ir atmintis“

Sužinosite, kaip pagerinti atmintį, kaip greitai ir smagiai išmokti dalykus, kurie nuobodūs, bet „reikia“. Visą tai darysime žaismingai, naudodami įvairias atminties bei vaidybos technikas. Jim’as Kwik’as iš labai sunkiai besimokančio moksleivio tapo pasaulinio lygio atminties ekspertu, apmokė daugybę įžymybių, įvairių įmonių vadovų, kaip efektyviai naudoti savo smegenis. Šias technikas sužinosite ir jūs!

 

Liepos 25 d., antradienį, 10–13 val. Virginijaus Malčiaus dirbtuvės „Tai kas gi tas NFT menas?“

Sužinosime, kas yra NFT ir kaip jį naudoti kuriant meną, kokie jo žanrai ir technikos, kaip jis transformuojasi į naujus meno reiškinius. Peržiūrėsime ir aptarsime garsius NFT menininkų darbus. Diskutuosime apie NFT aktualumą ir ateitį bei pabandysime sukurti savo NFT kolekciją. Kursime pasitelkdami įvairias technikas: skaitmeninę grafiką, piešimą, koliažą.

 

Liepos 26 d., trečiadienį, 10–13 val. Eglės Januškienės architektūros dirbtuvės „Mano svajonių Šiauliai“

Tapsime mažaisiais architektais ir urbanistais, tyrinėjančiais Šiaulių miestą! Dirbtuvių metu sužinosime, ką veikia architektai ir urbanistai, kokius darbus jie atlieka, ieškosime vietų, kurias Šiaulių mieste galima būtų patobulinti – ar tai būtų gatvės dalis, ar pastatas, o gal mažosios architektūros elementas? Kursim, piešim, braižysim ir svajosim, kaip galėtų atrodyti mūsų svajonių Šiauliai!

 

Liepos 27 d., ketvirtadienį, 10–13 val. Jūratės Jukštienės dirbtuvės „Gėlių magija“

Gėlė ne tik graži, bet ji ir piešia! Taip, teisingai supratote – su ja galima piešti! Užsiėmimo metu bus atskleistos netikėčiausios gėlių savybės, jų paslaptys! Jos virs teptukais ir dažais. Gėlių žiedų potėpiais kursime savo paveikslus! Nusiteikite stebuklui! Bus magijos!

 

Liepos 28 d., penktadienį, 10–13 val. Eglės Poškevičiūtės dirbtuvės „Pasaulio sutvėrimas“

Ar žiūrėdami filmą esate pajutę norą nusikelti į jo pasaulį? Gal pagalvojote, kad būtų įdomu kartu su Hariu Poteriu mokytis burtų ir kerėjimo subtilybių, o gal norėjote paragauti Šreko mėgstamos voratinklių cukraus vatos? Dirbtuvių metu aiškinsimės, kaip sukuriamas unikalus, užburiantis filmo pasaulis. Patys, žaidimų būdu, sutversime naują pasaulį: su savo taisyklėmis, veikėjais, stebuklais, nuotykiais bei pamėginsime jame pagyventi.

 

Organizatorė Šiaulių dailės galerija

Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė