ETALTFBEN

 

image2998

Menopolis“ – jau daugiau nei penkiolika metų vykstanti stovykla, kurios metu įvairių sričių menininkai veda užsiėmimus vaikams ir jaunimui, taip dalindamiesi savo sukaupta patirtimi ir atradimais, tad dalyviams – tai galimybė mokytis ir viską, kas jiems rūpi, sužinoti iš paties kūrėjo!

Šiais metais sesijos į veiklas kvies: birželio 26–30 d., liepos 10–14 d. ir liepos 24–28 d. 10–13 val.
Užsiėmimai skirti 7–13 metų asmenims.

Dalyvio mokestis savaitei – 50 Eur.

Registracija galima tel. 8 65 956 545 arba užpildžius formą internete: https://bit.ly/3HROyCv

ANTROSIOS „MENOPOLIO“ VASAROS SESIJOS – LIEPOS 10–14 D. – PROGRAMA

Liepos 10 d., pirmadienį, 10–13 val. Gretos Alice dirbtuvės „Labai ryški, bet labai tyli istorija“

Ar kada teko rašyti istoriją? O ją piešti? Susipažinsime su bežodės istorijos kūrimo paslaptimis ir išmėginsime jėgas dalyvaudami interaktyviose užduotyse: spėliosime garsiausių žaidimų ir knygų veikėjus, analizuosime animacinių filmų spalvų gamas. Patys kursime savo netikėtą, ryškią bei kupiną suktų nutikimų istoriją, kurioje nebus… nė vieno vienintelio žodelio!

Liepos 11 d., antradienį, 10–13 val. Ievos Slonksnytės kūrybinės dirbtuvės „MENOPOLIO plakatas“

Sužinosime, kas yra tas paslaptingas grafikos dizainas ir kas slepiasi už spalvotų knygų viršelių, spalvinimo knygelių, plakatų ar skrajučių! Susipažinę su grafikos dizaino subtilybėmis kursime plakatus, mokysimės savo mintis išreikšti vaizdžiai. Sukurtus plakatus eksponuosime galerijos erdvėje.

Liepos 12 d., trečiadienį, 10–13 val. Ugnės Upės Pilitauskaitės dirbtuvės „Susikurk mitinę būtybę“

Susipažinsime su lietuvių mitologinėmis būtybėmis, jų ir žmonių santykiais. Diskutuodami ir bandydami perprasti mitines būtybes, žaidybiškai mokysimės kūrybinio mąstymo ir patys kursime. Leisimės į užuominų žaidimą ir trauksime burtus, kurie padės mums patiems susikurti savitas mitines būtybes!

Liepos 13 d., ketvirtadienį, 10–13 val. Pijaus Čeikausko (Pijino) „Gatvės meno dirbtuvės“

Kas yra gatvės menas? Kad jį perprastume, pirmiausia lavinsime aplinkos stebėjimo įgūdžius: kur galėjome pamatyti gatvės meną, ar prisimename konkrečias vietas? Sužinosime daug gatvės meno subtilybių ir patys būsime gatvės menininkais: kursime eskizus, gaminsime lipdukus, purkšime dažus ir eksponuosime savo kūrinius viešose erdvėse.

Liepos 14 d., penktadienį, 10–13 val. Karolinos Kontenytės dirbtuvės „Ššš… gimsta personažas!“

Scena būna tokia tuščia, liūdna ir… staiga pasirodo jis: Haris Poteris, Romeo, trečias brolis Jonas, Pepė ar Pelenė. Kaip įsijausti į kito kailį? Atlikdami žaidybines užduotis, mokysimės kurti personažus: jų išvaizdą, balsą, charakterį, improvizuosime, mokysimės pasakoti istorijas, lavinsime fantaziją, kūrybiškumą, bendradarbiavimą.

Organizatorė Šiaulių dailės galerija
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė