ETALTFBEN

 

image2998

Vasara artėja, todėl Šiaulių dailės galerija ir edukacinė programa vaikams ir jaunimui MENOPOLIS vėl kviečia kūrybinių nuotykių.

2016 m. birželio mėn. 13 – 17 d. vyks MENOPOLIO vasaros sesija su šešiais skirtingais kūrėjais iš Šiaulių ir Vilniaus. Kūrybinės sesijos metu geologas iš Vilniaus Simonas Saarmann kūrybinėse dirbtuvėse SPALVOTOJI PLOKŠČIŲ TEKTONIKA pakvies tyrinėti įvairių uolienų pavyzdžius, skirtingos mineralinės sudėties granitą, aiškinsis, kokios jėgos jį suraukšlėjo bei kūrybinio proceso metu su plastilinu modeliuos kelių tipų raukšlėjimosi procesus, o akmenyse ieškos tokių pat analogų. Kartu su grafike Vaiva Kovieraite keliausime į Šiaulių universiteto grafikos centrą, kur stebėsime ir išbandysime, kaip gimsta grafikos kūriniai ir kokių neįtikėtinų dalykų galima nuveikti su… Coca Cola kūrybinėse dirbtuvėse VIRTUVĖS LITOGRAFIJA SU COCA COLA. Aktorė Monika Šaltytė teatro dirbtuvėse ŽAIDŽIAME TEATRĄ dalyvius išjudins ir išlaisvins atsipalaidavimo, dėmesio, vaizduotės pratimais – žaidimais, kurie peraugs į vaidybines improvizacijas ir teatrinį vyksmą. Kūrybinėse dirbtuvėse AŠ – FILMUKAS! su menininke Egle Narbutaite ir scenografe Rita Urbonaite pasinersime į animacijos pasaulį – piešime ir kursime scenografijas, kostiumus, personažus ir patys jais tapsime, kad galėtumėme susukti gyvą animacinį filmuką! Fotografijos – cianotipijos dirbtuvėse MĖLYNIEJI SAULĖS ATSPAUDAI su fotografu Egidijumi Kabošiu kursime cianotipines fotogramas. Cianotipija, arba kitaip – mėlynieji saulės atspaudai – vienas pirmųjų fotografinio vaizdo gavimo būdų. Jo metu gaunamas įvairaus tamsumo mėlynas atspaudas. Fotografas mokys pagrindinių cianotipijos technikos žingsnių, trumpai supažindins su jos istorija ir panaudojimo galimybėmis.

Vieno užsiėmimo kaina – 3 Eur, vienos savaitės – 15 Eur.

Registracija el. paštu: info@menopolis.lt, nurodant vaiko vardą, pavardę, amžių, telefoną ir užsiėmimus, į kuriuos registruojatės.

DĖMESIO!!! Registracija baigta, vietų į šias kūrybines dirbtuves nebeturime!

 

menopolis 2016x (Large)