ETALTFBEN

 

image2998

Kviečiame vaikus 2021 liepos 26-30 d. į Šiaulių dailės galerijos organizuojamą edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS kūrybinių dirbtuvių sesiją Nr. 3

EDUKACINĖ PROGRAMA VAIKAMS IR JAUNIMUI „MENOPOLIS“
VASAROS SESIJA NR.3 / 2021 liepos 26-30 d.

Kasdien nuo 10 iki 13 val.

PROGRAMA

Pirmąją sesijos dieną jauna, savitą braižą turinti dailininkė Raminta Juozapavičiūtė pakvies į netradicines „Koliažinių antsiuvų” dirbtuves. Vaikai turės galimybę susikurti unikalų antsiuvą – tokio neturės niekas kitas. Kirpsime, klijuosime, kursime.

Antrąją dieną lauks susitikimas su fotografijos guru Rolandu Parafinavičiumi – didžiulę fotografų bendruomenę subūrusiu fotografu, įkūrusiu „Fotografijos namus”. Rolandas nuolat fiksuoja kasdienybę, jo nuotraukos ne kartą pelnė „Auksinio kadro” nominacijas. Fotografijos dirbtuvėse „Nuo „vaiduoklių” iki Olimpiados” vaikai susipažins su fotografavimo paslaptimis ir sužinos, kaip sukuriami įvairūs fotografijos efektai.

Jauna menininkė, flomasterių virtuozė Jolita Puleikytė pakvies vaikus išbandyti piešimą flomasteriais, tačiau visai kitaip, nei esame įpratę. Kūrybinėse dirbtuvėse „Gaivios spalvos” vaikų vaizduotė tikrai turės kur pasireikšti.

“Menopolio” dalyviams jau pažįstama talentinga iliustratorė Greta Alice pakvies vaikus kurti istorijas ir jas iliustruoti interaktyviose kūrybinės dirbtuvėse “Kitokios istorijos”. Greta nuolat veda įvairias edukacines dirbtuves, yra iliustravusi daugybę vaikiškų knygų, sukūrusi komiksų, todėl susitikimas ir kūrybinė veikla su ja yra visada kupini smagumo ir netikėtumo.

Paskutinė sesijos diena bus skirta animacijai ir specialiesiems efektams. Savo patirtimi pasidalins Viktoras Gundajevas – Šiaulių kino meno klubo vadovas. Kas yra “žalias ekranas” ir kam jis reikalingas, kaip kuriama animacija ir įvairūs specialieji efektai? Visa tai dirbtuvėse “Animacija ir specialieji efektai”.

Registracija: info@menopolis.lt. Prašome nurodyti vaiko vardą pavardę, amžių, telefono numerį.
Kūrybinės dirbtuvės vyks Šiaulių dailės galerijoje, oro sąlygoms leidžiant ir lauke.
Kaina – 50 Eurų, skirta vaikams nuo 9 iki 13 metų. Vietų skaičius ribotas.
Priemonės kūrybai bus suteiktos.

Projektą remia Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.