ETALTFBEN

 

image2998

Šiaulių dailės galerija liepos 11–15 d., 10–13 val., kviečia vaikus ir jaunimą vasaros atostogas leisti kūrybingai ir dalyvauti trečiojoje MENOPOLIO vasaros sesijoje!

Užsiėmimai skirti 7–14 m. asmenims.

PROGRAMA

Liepos 11 d., pirmadienį, 10–13 val. – Aleksandro Špilevojaus dirbtuvės „Mama Drama“
Teatro aktorius ir režisierius Aleksandras Špilevojus kviečia susipažinti su aktorinio meistriškumo pagrindais ir glausta Vakarų teatro istorija! Kelionė istorijos puslapiais nuo antikinio iki šiuolaikinio teatro vyks interaktyviu būdu, pasitelkus smagius aktorinius žaidimus. Kūrybiškumas, laisvė, jautrumas, pastabumas ir drąsa, kurių mokysimės reikalingi ne tik teatro scenoje!

Liepos 12 d., antradienį, 10–13 val. – Vilmos Petrošienės dirbtuvės „Šokio ABC ir kitos šokio paslaptys“
Neprivalote tapti meistriškais šokėjais, kad galėtumėte šokti! Kiekvienas galime šokti savo malonumui. Užsiėmimo metu atliksime įvairius šokio judesius ir kursime juos patys. Suprasite, o gal dar kartą įsitikinsime, kad šokiai yra tiek mankšta, tiek menas, todėl kviečiame pasinaudoti proga pabūti ne tik šokio atlikėjais ar kūrėjais, bet ir smagiai praleisti laiką.

Liepos 13 d., trečiadienį, 10–13 val. – Dariaus Jaruševičiaus „Animacijos dirbtuvės“
Lašas nukritęs ant žemės ir atšokdamas pavirsta gėle, širdele, antikine kolona ir begale kitų pavidalų. Grybai augdami skleidžiasi kaip skėčiai, prieš užaugdami jie taip pat įgauna netikėčiausias formas, primenančias daiktus arba gyvūnus. Animacijos meistriškumo dirbtuvių metu mokysimės animuoti atšokančius lašus ir augančius grybus.

Liepos 14 d., ketvirtadienį, 10–13 val. – Andriaus Grigalaičio dirbtuvės „Kas gi aš?“
Užsiėmimo metu fotografas Andrius Grigalaitis susipažindins su analoginės fotografijos technologija. Kursime pasitelkdami tamsą ir šviesą, su savimi kišenėse ir kuprinėse turimus daiktus. Improvizuotoje fotolaboratorijoje ryškinsime savo daiktų fotografijas ir jas analizuosime.

Liepos 15 d., penktadienį, 10–13 val. – Domo Dominyko Benedikto Dieliauto „Beatbox‘o laboratorija“
Daugkartinis beatbox’o čempionatų prizininkas, daugiametę patirtį ant scenos sukaupęs, renginių organizatorius bei edukatorius Domas Dieliautas atvers beatbox’o labaratorijos duris. Beatbox‘as tai vokalinės perkusijos žanras, kur kuriama pasitelkiant tik savo balsą. Mokysimės, kursime ir išmoksime pagrindinių beatbox‘o elementų, kurie leis tobulėti savarankiškai!


Registruotis sesijai galima el. paštu info@menopolis.lt, arba užpildžius formą: https://bit.ly/39K7dlo

Sesijos (5 užsiėmimų kaina) – 50 Eur.


Projekto veiklas dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė
Partneris – naujienų sklaidos portalas „Etaplius“