ETALTFBEN

 

image2998

 
Šiaulių dailės galerija birželio 27 – liepos 1 d., 10–13 val., kviečia vaikus ir jaunimą vasaros atostogas leisti kūrybingai ir dalyvauti antrojoje MENOPOLIO vasaros sesijoje!
 
 
 

 

PROGRAMA:

Birželio 27 d., pirmadienį, 10-13 val. – Rimantos Vaičekonytės „Forumo teatro laboratorija“.

Forumo teatro dirbtuvėse dalyviai, patys tapę aktoriais, turės ieškoti būdų, kaip susitvarkyti sudėtingose socialinėse situacijose, ginti savo teises ir vertybes neįžeidžiant kitų. Tai puiki gyvenimo repeticija, į kurią įtrauks forumo teatro metodo pradininkė Lietuvoje Rimanta Vaičekonytė.

Birželio 28 d., antradienį, 10-13 val. – Staselės Jakunskaitės Kūrybinės dirbtuvės „Vaizduotės žaidimai“.

Iliustratorė ir risografijos studijos „Hungry Eyes“ kuratorė Staselė Jakunskaitė supažindins vaikus su risografija ir kvies patirti kūrybą, kaip stebinantį manipuliacijos vaizduote žaidimą. Pasitelkiant įvairius metodus vaikai atras kaip gimsta originalios idėjos ir sukuriamos naujos, netikėtos prasmės. Dirbtuves sudarys trys dalys: „Fantastinis gyvūnas“, „Keistas debesėlių pasaulis“ ir „Namas – ne namas“. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse lavinsime vaizduotę, kūrybiškumą ir supratimą apie tai, kaip idėjos perteikiamos vizualine kalba.

Birželio 29 d., trečiadienį, 10-13 val. – Jolitos Online kūrybinės dirbtuvės „Kas gyvena po mano lova?“.

Menininkė Jolita Online kviečia imti į rankas flomasterius, kuriuos pasitelksime kurdami koliažo technika. Naudodamiesi pasakų motyvais ir juos taikydami savo aplinkai, išmoksime sujungti keletą technikų, lavinti fantaziją ir kūrybiškumą! Kursime originalius paslapčių, nuotykių ir slaptų spalvų turinčius kūrinius.

Birželio 30 d., ketvirtadienį, 10-13 val. – Sam Quinn kūrybinės dirbtuvės „Kaip mes žaidžiame?“.

Svarbią mūsų gyvenimo dalį užima žaidimas. Jei jo nebūtų, mums būtų sunku bendrauti, tobulėti ir mokytis! Šiose dirbtuvėse teatro kūrėjas Sam Quinn kviečia jaunuosius kūrėjus leisis į kelionę, kuri bus pilną žaidimų iš viso pasaulio. Atliksime praktines užduotis, žaisme ir tobulėsime!

Liepos 1 d., penktadienį, 10-13 val. – Eglės Narbutaitės kūrybinės dirbtuvės „Pilnas maišas minčių“.

Šiose dirbtuvėse su grafike Egle Narbutaite mokysimės lavinti savo kūrybiškumą. Bandysime ne tik išlaisvinti, bet ir valdyti savo kūrybines mintis ir idėjas. Eskizuosime, kursime, o dirbtuvių pabaigoje kiekvienas išsineš savo gamybos maišelį.

 

Užsiėmimai skirti 7–14 m. asmenims.

Registruotis sesijai galima el. paštu info@menopolis.lt, arba užpildžius formą: https://bit.ly/3NQBqOK
Sesijos (5 užsiėmimų) kaina dalyviui – 50 Eur.
 
Planuojantiems!
MENOPOLIO vasaros sesija Nr. 3 vyks liepos 11-15 d., registracija: https://bit.ly/39K7dlo 
Visų sesijų užsiėmimai yra skirtingi. 
 
Projekto veiklas dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė
Partneris – naujienų sklaidos portalas „Etaplius“.