ETALTFBEN

 

image2998

„Menopolis“ – jau daugiau nei penkiolika metų vykstanti stovykla, kurios metu įvairių sričių menininkai veda užsiėmimus vaikams ir jaunimui, taip dalindamiesi savo sukaupta patirtimi ir atradimais, tad dalyviams – tai galimybė mokytis ir viską, kas jiems rūpi, sužinoti iš paties kūrėjo!

Šiais metais sesijos į veiklas kvies: birželio 26–30 d., liepos 10–14 d. ir liepos 24–28 d. 10–13 val.
Užsiėmimai skirti 7–13 metų asmenims.

Dalyvio mokestis savaitei – 50 Eur.

Registracija galima tel. 8 65 956 545 arba užpildžius formą internete: https://bit.ly/3HROyCv

PIRMOSIOS „MENOPOLIO“ VASAROS SESIJOS – BIRŽELIO 26–30 D. – PROGRAMA

Birželio 26 d., pirmadienį, 10–13 val. Irenos ir Viliaus Šliuželių keramikos dirbtuvės „Gerų minčių taupyklė“

Kursime kaip tikri kulinarai! Lipdysime pelėdą-taupyklę, kurią puošime plunksnelėmis, įspaudais, karoliukais, išgaubsime pilvelį, kuriame tilps ir idėjos, ir svajonės, ir nuveikti darbai. Pelėdas-taupykles paliksime džiūti ir išdegti.

Birželio 27 d., antradienį, 10–13 val. Roko Šakio ir Nikolaj Nemoliajev kūrybinės dirbtuvės „TATTOO“

Kūrybinių dirbtuvių metu susipažinsime su tatuiruočių kūrėjo amatu, jo atsiradimo istorija, simbolika ir prasmėmis. Mokysimės kurti tatuiruočių eskizus, kuriuos galėsime perkelti ant dirbtinės odos.

Birželio 28 d., trečiadienį, 10–13 val. Edvardo Tamošiūno laboratorinės dirbtuvės „Kodėl taip šlapia?“

Dirbtuvės, kuriose mus reikės: ravėti augalus galerijos kieme, tepti rankas aliejumi, maišyti chemikalus, naudoti skutimosi putas ir visa tai tepti ant šviesai jautraus popieriaus. Sužinosime, ką veikia sidabras ant popieriaus, kodėl popierius juoduoja jį įmerkus į negeriamus skysčius bei kodėl visur tiek daug skysčių?

Birželio 29 d., ketvirtadienį, 10–13 val. – Irenos ir Viliaus Šliuželių dirbtuvės „Linkėjimas delne“

Susirinkę džiaugsimės savo išdegtomis pelėdomis-taupyklėmis. Prisiminsime ir aptarsime, kokius ženklus žmonės siųsdavo vieni kitiems, kai dar nebuvo rašto. Kursime naudodami modeliną ir lipdysime linkėjimus delne.

Birželio 30 d., penktadienį, 10–13 val. Jolitos ONline dirbtuvės „Nepalaidi lapai“

Visada reikia turėti, kur užsirašyti, pasižymėti, nes genealios mintys, kaip automagistralės automobiliai, – vis greitai dingsta. Dirbtuvių metu kursime individualią, autentišką knygutę, kurią papuoš dalyvių pasidaryti antspaudai.

 

Organizatorė Šiaulių dailės galerija
Rėmėjai: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė