ETALTFBEN

 

image2998

Šiaulių dailės galerija balandžio 20–22 d., 10–13 val., kviečia vaikus ir jaunimą leisti atostogas kūrybingai ir dalyvauti MENOPOLIO pavasario sesijos veiklose!

Užsiėmimai skirti 7–14 m. asmenims.

PROGRAMA

Balandžio 20 d., trečiadienį, 10–13 val. – „Kūrybinė mąstymo laboratorija“ su Šiaulių dailės galerijos edukatorėmis 

Užsiėmimo metu, kartu su Šiaulių dailės galerijos edukatorėmis Živile ir Roberta, bandysime išsiaiškinti kokie svarbiausi įvykiai, atradimai keitė meno ir menininkų kūrybos galimybes. Kas pasikeitė atsiradus pieštukui? Iš ko buvo gaminamos spalvos? Kaip keitėsi menininko dirbtuvės? Kokie išradimai leido menininkams tapyti lauke? Ir kokiomis priemonėmis kuriame šiandien? Sužinoję atsakymus ir atlikę keletą kūrybingumo užduočių patys išbandysime grafikos techniką ir susikursime savo asmeninius grafinius atspaudus.

Balandžio 21 d., ketvirtadienį, 10–13 val. – „Animacijos dirbtuvės“ su Viktoru Gundajevu

Šiaulių kino meno klubo vadovo Viktoro Gundajevo vedamo užsiėmimo metu susipažinsime su viena iš animacijos kūrimo technikų – sustabdytu kadru (angl. stop motion). Naudojant šį animacijos kūrimo būdą iš įvairių medžiagų sukurti ir fiziškai, mažais judesiais judinami objektai atrodo judantys savaime. Užsiėmimo metu dalyviai iš plastilino lipdys personažus, rengs scenarijų, taps režisieriais ir sukurs savitus animacinius filmukus, naudodami sustabdyto kadro techniką.

Balandžio 22 d., penktadienį, 10–13 val. – „Mobiliografijos dirbtuvės“ su Edvardu Tamošiūnu

Edvardas Tamošiūnas – Fotografijos muziejuje dirbantis fotografas – užsiėmimo dalyvius supažindins su mobilios fotografijos raida Lietuvoje ir šiai fotografijos rūšiai atstivaujančiais autoriais. Praktiškai mokysimės dirbti su vaizdų apdorojimo priemonėmis mobiliajame telefone, atliksime įvairias kūrybines užduotis, kurios padės įgauti naujų žinių kaip tinkamai fotografuoti naudojantis savo išmaniaisiais įrenginiais. Praktinės užduoties metu fotografas kvies ieškoti ir atrasti naujus ir netikėtus objektus, rakursus, kompozicijas, o rezultatus aptarsime bendros diskusijos metu.


Vieno užsiėmimo kaina dalyviui – 5 Eur.
Registruotis užsiėmimams galima el. paštu info@menopolis.lt, tel. (8 41) 524385, (8 682) 62232 arba užpildžius formą: https://bit.ly/3v4WxVj


Projekto veiklas dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė

Partneriai: naujienų sklaidos portalas „Etaplius“, Fotografijos muziejus