ETALTFBEN

 

image2998

VIETŲ Į UŽSIĖMIMUS NEBĖRA, REGISTRACIJA BAIGTA! 
MENOPOLIS kviečia vaikus į kūrybinę sesiją rudens atostogų metu. Spalio 26 d. ir 27 d., 11 val. kviečiame į du užsiėmimus Šiaulių dailės galerijoje. 
Spalio 26 d., pirmadienį, 11 val. – muzikinis edukacinis užsiėmimas MUZIKA YRA LABAI GERAS DRAUGAS su džiazo atlikėju ir aranžuotoju, „Vilnius Jazz Orchestra” bei grupės „The Schwings” vadovu, saksofonininku Remigijumi Rančiu. Užsiėmime vaikai pasiners į muzikos garsų pasaulį. Bus trumpas įvadas apie muziką ir jos reikšmę žmonių gyvenime nuo seniausių laikų, muzikos instrumentų vystymosi raidą. Vaikai su muzikantu Remigijumi Rančiu kurs įvairias nuotaikas, vietovių – jūros, miško, miesto šurmulio garsus. Taip pat tyrinės ritmą ir laiką, kuriais paremtas visas pasaulis. O pabaigoje, apjungę viską, ką sužinojo ir išmoko kurs ir atliks bendrą dainą. 
 
Spalio 27 d., antradienį, 11 val. – teatrinis edukacinis užsiėmimas IŠPROTĖJĘS TEATRAS su Klaipėdos jaunimo teatro aktore Rugile Latvėnaite. IŠPROTĖJĘS TEATRAS – tai naujas, šmaikštus, įvairiapusiškas požiūris į klasikinį teatrą. Vaikams bus suteikta galimybė žaisti teatrą kitaip nei jie yra įpratę. Per įvairias užduotis, žaidimus ir etiudų kūrimus dalyviai susipažins su pagrindinėmis buvimo scenoje taisyklėmis, pasitelkdami vaizduotę, kūno plastiką, muziką. Klaipėdos jaunimo teatro aktorė, Klaipėdos universitete teatro bakalaurą įgavusi pas prof. V. Masalskį Rugilė Latvėnaitė savo išprotėjusiu dėl teatro personažu kurs teatrinį žaidimą kartu su visais dalyviais.
Būtina registracija el. paštu: info@menopolis.lt arba tel. 841 521161.
Užsiėmimai vyks Šiaulių dailės galerijoje (Vilniaus g, 245). Trukmė 2-3 val.
Vieno užsiėmimo kaina 3 Eur.
2015 Rudens sesija