ETALTFBEN

 

image2998

2017 m. birželio 3 d. ir 10 d. – MENIŠKI ŠEIMŲ SAVAITGALIAI ŠIAULIŲ DAILĖS GALERIJOJE. SKUBĖKITE REGISTRUOTIS!

Birželio 3 d., šeštadienį, 12 val. kviečiame 3–7 metų vaikus ir jų tėvelius į edukacines kūrybines MENOPOLIO dirbtuves GĖLIŲ ŠEIMA su menininke Edita Varkaliene. Piešiant, lipdant, darant iš kartono įvairias gėles pavaizduosime savo šeimą. Kiekviena sukurta gėle atspindėsime atskirus šeimos narius, išreikšime savo santykį ir požiūrį į artimuosius. Edita įsitikinusi, kad tokie kūrybiniai užsiėmimai, kuriuose svarbesnis procesas, gilinimasis, bandymas atrasti save ir kitus, daug reikšmingesnis už galutinį rezultatą. Spontaniškumą, atsipalaidavimą ir bendravimą skatinančios kūrybinės užduotys padės įdomiai praleisti laisvalaikį.
Dirbtuvių trukmė iki 1,5 val.

Birželio 10 d., šeštadienį, 12 val. kviečiame 3–7 metų vaikus ir jų tėvelius į edukacines kūrybines MENOPOLIO dirbtuves ŠOKIS SU SPALVOMIS su menininke Edita Varkaliene. Klausantis įvairių žanrų muzikos, šokinėjant, trypiant, žaidžiant ir išdykaujant išbandysime piešimą ant sienų ir grindų. Piešiniuose atsispindės nuotaika, žaisminga veikla padės atskleisti vaikų nusiteikimą ir jauseną, emocijas, kurias sukuria muzikos ir piešimo dermė. Menininkė Edita sako, kad užsiėmimų metu kursime rimtus dalykus su šypsena.
Dirbtuvių trukmė iki 1,5 val.

Kūrybinės dirbtuvės, skirtos visai šeimai.
Kaina dalyviui – 2,00 Eur.
Būtina registracija: info@menopolis.lt, nurodant užsiėmimo pavadinimą, dalyvių skaičių, vardus, pavardes, amžių ir telefoną.