ETALTFBEN

 

image2998

REGISTRACIJA SUSTABDYTA. VIETŲ NEBĖRA!

Šiaulių dailės galerija 2019 spalio 29-30 dienomis kviečia 8–13 metų vaikus į edukacinės programos vaikams ir jaunimui MENOPOLIS rudens sesiją.

PROGRAMA:
Spalio 29 d., antradienį, 13.00 val. – kūrybinės rūbo dekoravimo dirbtuvės MANO GYVŪNAS su dailininke Karolina Alejūniene.
Karolina Alejūnienė – dailininkė-grafikė, „Ramaus Triušio“ (piešinių ant drabužių) kūrėja, Anna Sewell knygos apie žirgą „Juodasis Gražuolis“ iliustracijų autorė. Piešti galima ne tik ant popieriaus ar drobės, bet ir ant drabužių! Daugelis iš mūsų turime vieną ar net kelis keturkojus bei sparnuotus šeimos narius, jais be galo žavimės, juos fotografuojame, o šį kartą, edukacijos metu, sužinosime kaip nupiešti savo mylimo augintinio, o, galbūt, net ir fantastinio gyvūno portretą ant drabužių. Užsiemimo metu su dažais tapysime ant rūbo, sužinosime, kaip padaryti, kad gyvūno akys spindėtų, o kailiukas atrodytų lyg tikras! Savo nutapyto mylimo gyvūno atvaizdą visuomet turėsite su savimi, o galbūt, tai taps išskirtine ir labai ypatinga dovana.

Spalio 30 d., trečiadienį, 13.00 val. – kūrybinės tapybos dirbtuvės MANO SELFIS su tapytoju Benu Alejūnu.
Benas Alejūnas – tapytojas, portretistas. Šiauliuose jau trejus metus gyvuoja jo įkurta tapybos dirbtuvė-studija, kur įvairaus amžiaus šiauliečiai tapo, piešia ir visaip kitaip kūrybiškai leidžia laiką. Studijos pagrindinė idėja – skatinti žmonių kūrybiškumą, supinant jį su įvairiausiomis piešimo, tapybos atlikimo technikomis. Dailininko asmeninėje kūryboje dažniausias vaizduojamas objektas – portretas (dažnai ir autoportretas). Ne vienas iš mūsų vienu ar kitu metu yra pasidarę „Selfie“ (technologijų amžius), o kaip jį nupiešti ar nutapyti? Kūrybinių dirbtuvių metu – viskas apie portretą ir autoportretą. Jo piešimo, tapymo istorija, paslaptys ir, be abejo, kūrybos džiaugsmas.

VIETA: Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245.
LAIKAS: 2019 spalio 29-30 d., nuo 13.00 iki 16.00 val.
REGISTRACIJA: info@menopolis.lt, nurodant vaiko vardą, pavardę, amžių, telefoną.
Vietų skaičius ribotas.
KAINA: 10 Eur už dvi dienas.
FOTOGRAFAVIMAS: dirbtuvės bus fotografuojamos ir filmuojamos.
Projektą remia: Lietuvos kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė.